Forum Hotel Spotter

Hotele, promocje, programy lojalnościowe.
Teraz jest 19 lis 2019, o 18:08

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 paź 2017, o 22:24 

Witam, wybieram się do Londynu 10-12 listopada i wybrałem sobie hotel Hilton Metropole, ma on Executive Lounge i tu moje pytanie czy ze statusem diamentowym będę mógł wejść wraz z moimi dwoma współtowarzyszami podróży do saloniku (śpimy w jednym pokoju), na stronie hhonors w benefitach diamentowego statusu piszą coś takiego "A complimentary continental breakfast for you and up to one additional guest registered to the same room each day of your stay" ale rozumiem, że już trzy osoby się na to nie załapią. Czy te śniadania w executive są coś warte, czy mimo diamentu lepiej dopłacić i zarezerwować ze śniadaniem (różnica jest dość spora w cenie). Z góry dzięki za szybką odpowiedź

PostNapisane: 24 paź 2017, o 22:31 
Administrator

w teorii - nie, a praktyce - tak ;)

a co do śniadań w saloniku, to zależy od hotelu, ale mogą być fajne ;) ale przecież ze statusem Diamond to masz też darmowe normalne śniadanie (niby "continental", ale to w większości hoteli jest standardowe śniadanie w restauracji tak czy inaczej), więc nie trzeba dopłacać ;) może się zapytaj mailowo czy będzie ono przysługiwać trzem osobom, jeśli na tyle osób masz pokój ;)

PostNapisane: 24 paź 2017, o 23:01 

Super, dzięki za odpowiedź, mam nadzieje, że wszystko pójdzie po mojej myśli i z salonikiem i ze śniadaniami ;) chociaż patrząc na to, że hotel za wstawienie lodówki do pokoju każe sobie płacić 5Ł to mam małe obawy, teraz czekam na aktualizacje statusu który kupiłem na ebayu ;) Tu jeszcze jedno pytanie czy jeśli IHG albo program lojalnościowy martiotta zrobią wymianę statusu to łapię się na takie coś mimo, że będę na trialu 90 dniowym? Czy orientuje się ktoś czy może przed nowym rokiem będzie jeszcze jakaś promocja na punkty z Hiltona? Przegapiłem ostatnio a chciałbym na sylwestra skorzystać.

PostNapisane: 25 paź 2017, o 20:33 
Administrator

ze status matchem to tak, bo nie sprawdzą że w HH masz tylko trial :) no chyba, ze wymagają np. zrzutu z historii pobytów.. ;) tylko, że w IHG nie robią SM, a w Marriotcie jest status challenge, ale zdaje się, że o 1 poziom w górę od posiadanego

a co do promocji Hiltona na punkty... no nie wiadomo, czy będzie i czy aż z 50% rabatem... ;)

PostNapisane: 25 paź 2017, o 23:07 

ahhh czyli będę "zmuszony" już do końca życia mieszkać w hiltonach :lol: odpowiada mi ten program, szkoda tylko że rocznie można kupić 80 tys pkt no ale i na to jest sposób hehe. 8-) Mam tylko nadzieje, że zakup diamentowego statusu pójdzie po mojej myśli.

PostNapisane: 26 paź 2017, o 22:29 
Administrator

czasem podwyższają do 160 tys., poza tym jak się kupuje z konta innej osoby, to limit do tego jest chyba osobny :) już nie mówiąc, ze teraz można przekazywać za darmo punkty na konto innej osoby ;)

PostNapisane: 27 paź 2017, o 17:59 

heh właśnie o tym myślałem ;)

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]